Важливе, Новини
03.04
1 хв читати
Поділитися
Ірпінці у телемарафоні «Єдині новини» згадали трагічні події повномасштабного вторгнення
Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук опублікував сюжет телемарафону «Єдині новини», у якому ірпінці згадують трагічні події повномасштабного вторгнення, евакуацію романівським мостом, силу та єднання мешканців громади.
Про події тих днів розповіли заступник директора Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги, депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко та журналістка інформагенції ITV Надія Заблоцька-Дроган.
«Минуло два роки відтоді, як Ірпінь звільнили від російських окупантів. За цей час наше місто пережило справжнє відродження. Хоча рани війни все ще нагадують про себе, Ірпінь відновлюється. Ми згуртувалися, щоб відбудувати наш дім, зробити його ще кращим, ніж він був до війни. Ірпінь – це місто незламних людей. Місто, яке, незважаючи на всі випробування, продовжує жити, відбудовуватися та розвиватися», — зазначив Кравчук.
Нагадаємо, учора Андрій Кравчук у марафоні «Єдині новини» розповів про відбудову Ірпеня через два роки після деокупації.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19