Важливе, Новини
14.12
1 хв читати
Поділитися
Ірпінці підкорили Говерлу
Працівники ірпінської «Муніципальної варти» (Київщина) зійшли на найвищу вершину України – гору Говерла в Карпатах. Сходження вони присвятили третій річниці створення свого підприємства та Міжнародному дню гір, який відзначається щороку 11 грудня. Про це повідомив керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук.
На вершині Говерли «вартові» символічно розгорнули прапори Ірпеня. Повідомляє Інформаційне агенство ITV.
Поділитися
Читайте також
Мешканці Ірпінської громади отримали на відновлення житла вже понад 3,5 млрд грн
10.06.2026 11:29
Читайте також
У Бородянці вдвічі підняли тариф на воду: з липня він становитиме 139,34 грн
10.06.2026 10:25
Читайте також
Історія дворічної Влади з Забуччя, вбитої під час евакуації
10.06.2026 09:19





