Важливе, Новини
04.02
1 хв читати
Поділитися
Ірпінці отримали срібло на Кубку України з танцювального спорту
1-2 лютого в Києві відбувався національний Кубок України з танцювального спорту. Гідний виступ з медальним заліком продемонстрували танцювальні пари Київської області. Так, срібним призером Кубку України у програмі стандарт і латина стала пара Артем Жейда / Анастасія Ріпа, клуб «Адажіо» (Ірпінь). Пара виступала в категорії ювенали-2, вік 10-11 років. Тренери Віталій Салямон і Катерина Салямон-Міхєєва. Повідомляє сайт Управління фізичної культури та спорту у Київській області.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19