Важливе, Новини
31.05
1 хв читати
Поділитися
Ірпінський рій посів третє місце на районних змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»
29 травня у Немішаєвському фаховому коледжі відбувся районний етап всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура». Ірпінську громаду на змаганнях представив рій «Молода січ» Ліцею № 2. Про це повідомили на сторінці навчального закладу у фейсбуці.
Усього в районному етапі брали участь 18 роїв старшої та середньої вікових категорій. «Молода січ» змагалася серед старших роїв і посіла третє місце.
«Дякуємо і учням, і їх батькам за підтримку і згуртованість. Гідне покоління ми виховуємо. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість радіти перемогам», — подякували в Ірпінському ліцеї №2.
Нагадаємо, регіональний етап всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» проходив в Ірпінському ліцеї «Мрія». Тоді рій «Молода Січ» Ірпінського ліцею №2 вибороли золото у старшій віковій категорії.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19