Важливе, Новини
17.07
1 хв читати
Поділитися
Ірпінський ліцей №3 презентував свою нову емблему
Ірпінський ліцей №3 показав свою нову емблему. Це — зелено-жовтий знак, який нагадує капелюх випускника із символічними малюнками всередині. Про це повідомили на сторінці ліцею у фейсбуці.
Конкурс на створення емблеми оголосили ще наприкінці травня. З того часу отримали понад 50 варіантів.
«З понад 50 робіт, дійсно, було важко обрати, кожна робота по-своєму підкреслювала сильні сторони нашого ліцею, і в кінцевому підсумку частину робіт було покладено в основу нашої емблеми! Все-таки кінцевий результат нам скомпонував Цендревич Максим, за що ми йому щиро вдячні!», — розповіли в ліцеї.
Також там зазначили, що усі учасники, які відправляли свої варіанти емблеми, отримають подарунки.
Нагадаємо, Ірпінський ліцей №3 був сильно пошкоджений після бойових дій у місті. Зараз він активно відбудовується за підтримки ЮНІСЕФ, БФ «Жовто-Блакитні Крила», ГО «Епіцентр дітям» та компанії «Епіцентр».
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19