Новини
02.03
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські учителі відвідали майстер-клас із петриківського розпису
Учителі ірпінських шкіл навчалися петриківському розпису. Майстер-клас для педагогів провела народна майстриня України з декоративного розпису, викладачка Ірпінського центру позашкільної освіти Віолетта Величко.
Майстер-клас для учителів із символічною назвою «Ой, у лузі червона калина…» відбувся 1 березня в Ірпінському центрі позашкільної освіти. На ньому педагоги вивчили основні прийоми розпису та власноруч розписали картину.
Варто зазначити, в Ірпінському центрі позашкільної освіти діє гурток «Петриківський розпис», який веде Віолетта Величко. Тричі на тиждень діти, старші 6 років, займаються із майстринею в Центрі. Заняття – безкоштовні.
Нагадаємо, нещодавно вихованка Ірпінського центру позашкільної освіти Ольга Величко стала фіналісткою у другій віковій категорії на Міжнародному конкурсі юних митців «Малюємо українською».
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19