Важливе, Новини
26.07
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські комунальники знову відправилися на Херсонщину
Шестеро ірпінських комунальників відправилися на Херсонщину допомагати ліквідовувати наслідки підриву Каховської ГЕС. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
Усі працівники комунальних підприємств, які поїхали на допомогу херсонцям, забезпечені необхідним спецспорядженням.
«Наша громада й досі ліквідовує наслідки воєнних дій, тому ми дуже добре знаємо, яка важлива допомога в такі часи. Разом до Перемоги!», — написав Олександр Маркушин.
Нагадаємо, 7 червня о 02:50 росіяни підірвали Каховську ГЕС. Через це у зоні підтоплення опинилися 80 населених пунктів. Через тиждень після трагедії восьмеро ірпінських комунальників разом з іншими спеціалістами Київщини вирушили на допомогу мешканцям Херсонщини.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19