Важливе, Новини
14.06
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські комунальники вирушили на Херсонщину ліквідовувати наслідки затоплення
Представники КП «Ірпіньводоканал», УЖКГ «Ірпінь», КП «Контроль благоустрою міста» та КП «Теплоенергопостач» сьогодні вранці виїхали в Херсонську область ліквідовувати наслідки затоплення. Загалом на допомогу мешканцям Херсонщини вирушили восьмеро ірпінських комунальників. Про це повідомив журналістам ITV перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
«Також відправили на Херсонщину спецавтомобіль Ірпіньводоканалу для перевезення питної води. Там бочка об’ємом 28 кубометрів. Впевнений, вона зараз дуже знадобиться у зоні лиха. Ну і потрібне обладнання для роботи наші комунальники також взяли з собою», — розповів Кравчук.
За його словами, ірпінські комунальники допомагатимуть з ліквідацією наслідків затоплення в Херсонській області щонайменше п’ять днів.
Нагадаємо, сьогодні 60 комунальників із різних районів Київської області виїхали до Херсонщини, щоб допомогти у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. З собою вони везуть необхідне спорядження та машини.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19