Важливе, Новини
10.02
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські дитсадки отримали інтерактивну дошку та проєктор від благодійників
Два заклади дошкільної освіти Ірпеня «Лісова пісня» та «Бджілка» отримали інтерактивну дошку та проєктор від власників садочка «Незабудка», який розташований в місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.
9 лютого 2024 року відбулася онлайн зустріч між благодійниками, начальником Управління освіти і науки Олегом Білорусом, директором садочка «Лісова пісня» Марією Нельзіною та директором садочка «Бджілка» Оленою Шокало.
«Під час зустрічі було показано, як використовують інтерактивну дошку в освітньому процесі. Завчасно підготовлені вихователем матеріали для інтерактивної дошки значно економлять час на занятті. Потрібно розуміти, що інтерактивна дошка сама нічому навчити не може. Це інструмент в руках педагога, і те, як цей інструмент «запрацює», залежить від творчості педагога, його готовності зробити заняття цікавим, зрозумілим і таким, що запам’ятовується», — повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.
![427452354 897242648853472 6702469700683378944 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/427452354_897242648853472_6702469700683378944_n-1024x768.jpg)
Нагадаємо, нещодавно Ірпінська бібліотека та школа мистецтв також отримали подарунки від благодійників. Зокрема, для Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського передали 155 книг іспанською мовою для дітей та дорослих, а Ірпінська дитяча школа мистецтв імені М. Вериківського отримала 13 смичкових та 11 духових інструментів.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19