Важливе, Новини
19.05
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські благодійниці подарували новонародженим їхні перші вишиванки
У День вишиванки, 18 травня, членкині ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння» привітали зі святом новонароджених у Ворзельському пологовому будинку. Як оберіг на довге та щасливе життя, дітям подарували їхні перші вишиванки. Про це написала голова громадської організації Віолетта Дворнікова.
«Навіть приміряли вишиванку на одного маленького українця. Наразі у Ворзельському пологовому готуються до виписки 8 хлопчиків та 8 дівчаток», — зауважила вона.
Разом з Віолеттою Дворніковою до пологового будинку завітали Оксана Наконечна та Євгенія Ковтун. Благодійниці передали мамам і їхнім дітям речі першої необхідності: підгузки, ковдри, пелюшки, засоби гігієни та інше.
«Нехай будуть здоровими і маленькі, і дорослі українці! Нехай наші діти ростуть у мирній, вільній, незалежній Україні!», — побажали юним українцям у «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння».
Нагадаємо, учні та вчителі Ірпінського академічного ліцею «Мрія» пошили вже майже сотню ортопедичних подушок-кісточок для поранених українських військових.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19