Важливе, Новини
15.09
1 хв читати
Поділитися
Ірпінські тхеквондисти здобули перемоги на престижних міжнародних змаганнях
Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи здобули перемоги на престижних міжнародних змаганнях із тхеквондо ВТ: Артем Балака виборов срібну медаль на перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 у Сербії, а Андрій Григорчук переміг на Міжнародному рейтинговому турнірі класу G-1 «Polish Open 2021» у Польщі. Про це повідомили в Ірпінській ДЮСШ.
Тренери Артема Балаки й Андрія Григорчука – Олег і Світлана Опришки.
Всесвітні учнівські ігри з 15 видів спорту триватимуть до 19 вересня. Участь у них беруть три тисячі юних спортсменів віком від 13 до 15 років із 43 країн світу. Всього буде розіграно 172 комплекти медалей.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19