Поділитися


 Ірпінь відвідали представники ОБСЄ та БФ «Help99 Ukraine»

Представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі та Благодійної організації «Благодійний фонд «Help99 Ukraine» відвідали Ірпінь. Про це розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

Разом з учасниками делегації ОБСЄ оглянули відбудову найбільш постраждалого кварталу в Ірпені та ЖК «Ірпінські Липки».

«Найбільше в Ірпені постраждав квартал, розташований по вулиці Гостомельське шосе та Багірова. Цей район зазнав жорстоких бомбардувань та обстрілів. Ворог цілеспрямовано обстрілював житлові комплекси, внаслідок чого багато будинків було повністю зруйновано. Сьогодні тут активно триває відбудова. У грудні 2023 року ми завершили тут капітальний ремонт дороги», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

Він також розповів, що БФ «Help99 Ukraine» систематично співпрацює з військовими частинами, організовує збори та передачу гуманітарної допомоги для захисників. Один із пріоритетних напрямків – забезпечення військових автівками. Станом на сьогодні фондом було передано 330 автівок нашим воїнам. Активно допомагають фонду країни — партнери України.

432062003 408156065386648 7506012120332425274 N

У рамках передачі наступної партії допомоги нашим захисникам представники Естонії, Фінляндії, Бельгії, Туреччини, Болівії, Швейцарії та США відвідали Ірпінь, оглянули зруйнований росіянами Центральний будинок культури та міський стадіон «Чемпіон».

«Саме тут поряд з будинком культури розташовувався блокпост «Жираф», який став символом стійкості та героїзму українців. Цей блок-пост протягом кількох тижнів стримував наступ російських військ на Ірпінь. Завдяки мужності та самовідданості українських захисників місто вдалося вберегти від повної окупації. Дякую учасникам делегацій за візит та увагу до Ірпінської громади. Ваша підтримка та солідарність дуже важливі для нас», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Нагадаємо, днями Ірпінь відвідали представники голландського фонду допомоги у Східній Європі SOEGG. Під час зустрічі з першим заступником мера Андрієм Кравчуком обговорили можливість забезпечення медичним обладнанням нового медичного центру по вул. Садовій в Ірпені. 

Поділитися