Важливе, Новини
21.05
1 хв читати
Поділитися
Ірпінь представить Київщину на всеукраїнському етапі шкільних ліг «Пліч-о-пліч»
Команда Ірпінського ліцею №2 «Невгамовні» виборола перемогу на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.
За звання найкращої боролися 7 команд. Це учні та учениці 5-7 класів з навчальних закладів усіх районів. У змаганнях перемогла команда Ірпінського ліцею № 2 «Невгамовні» під керівництвом Ольги Федорової.
Найкращими учасниками стали Білорус Максим, Бронніков Євген, Миронов Кирило, Ковальова Анна, Самошкіна Мелісса, Дернова Іванна.
«Командна гра, фізична витривалість, чітка стратегія, гарна підготовка тренерів – запорука успіху в цьому виді спорту. У нелегкій боротьбі виборола перемогу команда з Ірпеня «Невгамовні», яка найшвидше виконала завдання та подолала дистанцію за допомогою спортивної карти. Бажаю успіху «Невгамовним» на всеукраїнському етапі шкільних ліг. Вболіваємо за вас!» – зазначив начальник КОВА Руслан Кравченко.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19