Поділитися


Ірпінь показав найкращу в Україні динаміку створення умов для бізнесу

Ірпінь посів сьоме місце в рейтингу найкращих міст України для ведення бізнесу, продемонструвавши протягом року найбільш позитивну в країні динаміку. Рейтинг опублікував журнал «Forbes Ukraine». Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Ірпінь – в десятці кращих міст для ведення бізнесу в Україні за рейтингом “Forbes” “Найкращі міста для ведення бізнесу 2021”. Лише за рік Ірпінь піднявся на шість позицій – з 13 на 7 місце. І таким чином наше місто показало найкращу в Україні позитивну динаміку», – написав мер.

Рейтинг складали на основі 10 критеріїв: «Ділова активність», «Регіональний Doing Business», «Купівельна спроможність», «Транспортне сполучення», «Прозорість міської влади», «Безпека», «Освіта», «Готовність до пандемії», «Міграційна привабливість» і «Екологічна ситуація».

«Ірпінь зайняв 1 місце за рівнем міграційної привабливості. І, що особливо важливо сьогодні, ми є лідерами серед українських міст за ступенем готовності до пандемії. Це яскравий результат роботи команди партії “Нові Обличчя” за останні шість років. Дякую кожному жителю за вагомий внесок у розвиток міста та за любов до Ірпеня!» – відзначив Маркушин.

Згідно з рейтингом, за рівнем купівельної спроможності населення Ірпінь посідає третє місце в Україні (середня зарплата в місті – 14 315 грн), за критерієм безпеки – четверте, за показником транспортної доступності – шосте. Також місто отримало високі бали за критеріями «Екологічна ситуація», «Ділова активність» і «Регіональний Doing Business».

«На сьогодні Ірпінь є висококласним взірцем для усіх міст України. Але люди їдуть жити в Ірпінь не через високі місця в рейтингах, а тому, що Ірпінь – місто комфорту та довголіття. Все точно буде Ірпінь!» – прокоментував інформацію голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк.

Поділитися