Важливе, Новини
18.07
1 хв читати
Поділитися
Гуманітарний штаб Ірпеня передав їжу ірпінцям, які воюють на фронті
У Гуманітарному штабі Ірпеня зібрали чергову партію допомоги для ірпінців, які зараз захищають Україну на фронті. На цей раз передали продукти харчування. Про це повідомив депутат Ірпінської міськради Андрій Літвинов.
Домашні закрутки, консервовані овочі, крупи та багато чого іншого поїхало до військових з Ірпеня, які дислокуються біля Херсону. Допомогу передали через військового, який на декілька днів приїхав до Ірпеня.
Варто зазначити, кожен, хто хоче передати допомогу тим, хто цього потребує, може звертатися до заступниці начальника гуманітарного штабу Оксани Наконечної за телефоном: 0964511937.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19