Поділитися


Голову Студпарламенту ДПУ обрали віце-президенткою Української асоціації студентів

1 липня у місті Луцьк відбулася Генеральна асамблея найбільшої студентської організації – Української асоціації студентів (УАС). Там було оновлено керівний склад асоціації. Зокрема, президенткою УАС було обрано Поліну Гомбалевську, а віце-президенткою з регіонального розвитку обрано голову Студентського парламенту Державного податкового університету, що в Ірпені, Олександру Ільніцьку

«Студентський парламент Державного податкового університету протягом останнього року був одним із найбільш активних учасників УАС. ДПУ та асоціація має довгу та успішну історію співпраці. Зокрема, на базі університету в Ірпені було проведено 2023 року Національний форум органів студентського самоврядування. Тому обрання голови студентського парламенту ДПУ Олександри Ільніцької на посаду віце-президента з регіонального розвитку УАС є логічним кроком. На Генеральній асамблеї у Луцьку нам вдалося сформувати дуже потужну та дієву команду, яка вже найближчим часом зосередить свою діяльність на відродженні дієвого та ефективного студентського руху в Україні», — розповіла ITV президентка УАС Поліна Гомбалевська.

Варто зазначити, Українську асоціацію студентів було засновано 1999 року. УАС – незалежний національний студентський союз України, що на добровільних засадах об’єднує осіб, які навчаються у закладах вищої освіти, а також органи студентського самоврядування, інші самоврядні студентські організації. 2 грудня 2007 року УАС набула членства у Європейському союзі студентів, і з того часу є єдиним національним студентським об’єднанням України, що має статус повного члена цієї міжнародної організації.

«Делегати Генеральної асамблеї найбільш авторитетної студентської організації України – УАС, довірили мені регіональний розвиток асоціації. Я виправдаю їх довіру і моїми першочерговими кроками буде аудит взаємовідносин між УАС органами студентського самоврядування з усієї України та поглиблення інтеграції між студентством з усієї України. Також УАС має зробити все для взаємодії зі студентським самоврядуванням релокованих з окупованих територій закладів освіти, а також надати максимальне сприяння ініціативам щодо відновлення зруйнованих закладів освіти та місць проживання студентів», — прокоментувала Олександра Ільніцька.

Нагадаємо, що голова Студентського парламенту Державного податкового університету Олександра Ільніцька нещодавно виступила з ініціативою щодо створення Офісу студентського омбудсмена України та звернулася з відкритими листами до очільників системи української освіти. Ільніцька запропонувала провести відповідний виїзний круглий стіл в Ірпені.

Олександра Ільніцька народилась 6 січня 2004 року у місті Деражня Хмельницької області. 2021 року закінчила Деражнянський ліцей №1 імені Петра Стрілецького. 2021 року вступила до Державного податкового університету (ДПУ), місто Ірпінь. У 2021-2022 роках обіймала посаду заступника голови Студентської ради Навчально-наукового інституту права ДПУ. У 2022 році обрана головою Студентського парламенту Державного податкового університету. Під її керівництвом Студентський парламент став активним центром ініціатив та розвитку, де студенти мали можливість висловити свої ідеї та спільно працювати над проєктами, спрямованими на поліпшення студентського життя. У червні 2023 року вона виступила з ініціативою щодо створення в місті Ірпінь дієвої Молодіжної платформи, яка на відміну від молодіжної ради зможе об’єднати та забезпечити представництво всім верствам учнівської молоді, студентства та постстудентської молоді.

Олександра Ільніцька входить до складу Вченої ради та Ректорату Державного податкового університету. З 2022 року працювала старшим лаборантом Навчальної лабораторії з проблем правового забезпечення державної фінансової політики. З 2023 року є провідним фахівцем у Навчальній лабораторії міжнародних фінансових проєктів та розвитку підприємництва ДПУ. Делегат до Офісу доброчесності Національної агенції запобігання корупції (НАЗК). Починаючи з 2021 року, ініціювала понад 50 суспільних заходів, серед яких: Національний форум органів студентського самоврядування, масовий захід до Дня Вишиванки із залученням 20-ти вищих навчальних закладів України, Участь молоді у відновленні Ірпеня спільно з Irpin Reconstruction Summit (IRS) та Європейський діалог із 6-ма українськими та міжнародними ВИШами.

Поділитися