Важливе, Новини
02.10
1 хв читати
Поділитися
Двоє ірпінських спортсменів здобули перемогу у міжнародному турнірі з тхеквондо «Warsaw Cup 2023»
Вихованки Ірпінської ДЮСШ Єва Король та Анна Малихіна здобули перемогу у міжнародному турнірі з тхеквондо «Warsaw Cup 2023”, який відбувся у місті Варшава (Польща). Про це повідомляє Ірпінська міська рада.
Загалом у змаганнях взяли участь 300 учасників із 25 команд. Ірпінці отримали два перших місця, одне друге та два третіх, зокрема: 1 місце здобули Єва Король та Анна Малихіна, 2 місце — Владислав Авер’янов, 3 місце — Давід Цимбарович та Юлія Пʼятенко.
«Команда вихованців відділення «Тхеквондо» Ірпінської ДЮСШ у складі 6 спортсменів показали гідні результати в змаганнях та зайняли призові місця. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!», — додали в Ірпінській міськраді.
Нагадаємо, нещодавно десять вихованців ірпінського спортивного клубу «Reforma» вибороли двадцять шість медалей різних рівнів на Чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед дітей та молоді. Учасники клубу «Reforma» представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, який відбудеться у жовтні в м. Мюнхен (Німеччина).
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19