Важливе, Новини
24.03
1 хв читати
Поділитися
Діджиталізація: Ірпінці і на карантині продовжують перемагати
Учні Ірпінської дитячої школи мистецтв імені М. Вериківського отримали призові місця на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі ” Соняшник “:
Уляна Даньшина(фортепіано)- Гран – прі (клас викладача Ольги Саєнко), Микола Кривуля(фортепіано) – Гран- прі (клас викладача Наталії Манівої), Валерія Романчук(фортепіано)- 1 місце (клас викладача Наталії Манівої), Вероніка Даньшина (гітара) – 1 місце (клас викладача Яни Кравченко), Єва Кирсенко (фортепіано) – 2місце(клас викладача Наталії Манівої).
Редакція сайту вітає переможців та бажає творчих успіхів!
Поділитися
Читайте також
12 випадків зачепінгу з початку року: поліція Київщини закликає батьків та підлітків не ризикувати життям
10.06.2026 15:47
Читайте також
Мешканці Ірпінської громади отримали на відновлення житла вже понад 3,5 млрд грн
10.06.2026 11:29
Читайте також
У Бородянці вдвічі підняли тариф на воду: з липня він становитиме 139,34 грн
10.06.2026 10:25
