Важливе, Новини
26.10
1 хв читати
Поділитися
Будівля КП «Теплопостач» повертається у власність Ірпеня
Будівля КП «Теплопостач» повертається у власність Ірпеня. Декілька років за це приміщення на Ярославській, 9 Ірпінь судився із Київською обласною адміністрацією.
«Першу інстанцію ми програли, апеляцію ми програли і Верховний Суд, на жаль, ми теж програли. І прийшло рішення виконавчої служби: звільнити повністю це приміщення. Там, де знаходиться наш Теплопостач і виконавча служба. Тобто, це власність вже не наша і нам потрібно було думати, куди переселяти ціле комунальне підприємство. Були ряд перемовин, ряд домовленостей. І на минулому тижні обласна рада прийняла рішення безоплатно передати все приміщення місту», — зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
За словами мера, це приміщення історично належало місту та будувалося саме для потреб КП «Теплопостач».
«Це історична подія. Ви знаєте, це були десятки років судів, якоїсь нестабільності в колективі, всі переживають. Тому ми дуже вам дякуємо!», — подякував керівник КП «Теплопастач» Олександр Костюк.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19