Поділитися


29 добровольців з Ірпеня отримали звання УБД

29 добровольців з Ірпеня, які в перші дні повномасштабної війни взяли до рук зброю і пішли захищати рідне місто, отримали звання УБД. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко.

«Вітаю наших хлопців з отриманням почесного статусу УБД. Дякую Діані Бондар за комунікацію та допомогу з усіма документами. І окремий респект Олександру Порхуну за роботу і захист прав ветеранів», — розповів Головенко.

“Ці цивільні особи у перші дні війни за покликом серця стали захист рідної країни. Разом із силами безпеки і оборони вони вибивали російських окупантів з Київської області та інших регіонів країни. Завдяки плідній комунікації та співпраці добровольців з підрозділами ЗСУ та Національної гвардії вдалось зупинити ворога на підступах до Києва”, – зазначив директор Департаменту соціальної роботи Мінветеранів Руслан Приходько.

2024 03 25 15.39.20

Нагадаємо, що за ініціативи Мінветеранів було врегульовано питання щодо надання статусу УБД добровольцям – цивільним особам, які брали безпосередню участь у захисті України, проте не були оформлені до складу будь яких сил безпеки та оборони. Відтак при Міністерстві працює Міжвідомча комісія, яка розглядає документи для присвоєння таким особам відповідного статусу. 

Як отримати статус УБД — читайте ТУТ.

Поділитися