Поділитися


«Зробити Ірпінь велосипедною столицею»

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підписав із керівниками товариства «Відважних» і компанії «Екософт» меморандум щодо реалізації в Ірпені нових масштабних велопроєктів та покращення велосипедної інфраструктури. Про це Маркушин повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

«Маємо чітку мету – зробити Ірпінь велосипедною столицею Київщини. Сьогодні зробили до неї черговий важливий крок. Від імені Ірпінської міської ради підписав меморандум про співпрацю у цьому напрямку з Володимиром Співаком (товариство “Відважних”) та Андрієм Мітченком (компанія “Екософт”). Товариство “Відважних” та компанія “Екософт” уже давно підтримують і серйозно спонсорують розвиток велоспорту в нашій громаді. Зараз, коли наше партнерство виходить на більш офіційний рівень, плануємо спільно сприяти реалізації у місті масштабних велопроєктів та покращенню велоінфраструктури», – написав мер.

Він відзначив, що «серед найближчих планів – створення велохабів біля залізничної станції “Ірпінь” та біля метро “Академмістечко”, щоб мешканці нашої громади могли велосипедом добиратися до залізничної станції чи метро і залишати там свій велосипед у безпечному місці».

«Дякую ТОВ “Відважних” та компанії “Екософт” за партнерство! Вірю, воно буде успішним і результативним для всієї Ірпінської громади!» – додав Олександр Маркушин.

Поділитися