Важливе, Новини
20.06
1 хв читати
Поділитися
Західні ЗМІ прогнозують туристичний бум в Україні через серіал “Чорнобиль”
Це пов’язують з успіхом п’ятисерійного британо-американського міні-серіалу “Чорнобиль” від HBO та Sky Atlantic, повідомляє Hromadske.

Як повідомляє CNBC, за словами директора туристичного агентства SoloEast Сергія Іванчука, замовлення на червень, липень і серпень зросли приблизно на 40% після виходу серіалу.
Туристичний сайт Kayak виявив, що попит на авіаквитки до Києва виріс на 18% з моменту виходу серіалу, а додаток Travel Hopper зафіксував збільшення на 8%.
“Поп-культура дійсно стимулює багато розмов і натхнення навколо туризму, — пояснила Ліана Корвін, експертка з подорожей у Hopper. — Це може призвести до поїздки, якої раніше не було”.
Міні-серіал “Чорнобиль” складається з 5 епізодів, останній вийшов на екрани 3 червня. У команді, яка створювала серіал, зазначали, що вибух — “найменш цікаве з того, що сталося”, бо “Чорнобиль” — “не фільм-катастрофа, а людська історія”.
Знімали серіал у Литві та Києві. Литву обрали, бо там є радянські будівлі та відповідні локації, а також був доступ до Інгалінської атомної електростанції (так званої сестри Чорнобильської АЕС). Роль Прип’яті “грав” спальний район Вільнюса. У Києві вже знімали фінальні епізоди.
Читайте також
21 березня “Літературна премія Ірпеня” оголосить лавреатів за 2021 рік
05.01.2023 08:59
Читайте також
ЖК «BURGUNDIA» ВІД ТОВАРИСТВА «ВІДВАЖНИХ» ОТРИМАВ БУДІВЕЛЬНУ ПРЕМІЮ IBUILD-2022 У НОМІНАЦІЇ «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС КИЇВЩИНИ»
28.12.2022 13:12
Читайте також
В ірпінській мерії провели передноворічну зустріч із родинами загиблих воїнів (фото)
27.12.2022 15:06