Поділитися


Дешеві авіаквитки – туристичний лайфхак

Вже скоро середина літа!
А ти досі не був у відпустці? Що робити коли немає квитків та вільних готелів?
Irpin Tpavel розповідає про те, що актуально і доступне кожному!

Сьогодні ми ділимося із Вами веб-сайтом, в якому авіаквитки за дуже доступними цінами.
Отже, знайомтеся Skyscanner – система веб-пошуку інформації про повітряні перевезення, яка дозволяє користувачам переглядати інформацію про авіарейси за різноманітними критеріями. Працює на 30 мовах.

Особливосі веб-сайту:
В Скайсканері можна шукати квитки на літак відразу на даний місяць, або рік. Це зручно коли ви не прив’язані до конкретних дат і хочете підібрати найдешевший час для перельоту.

Календар низьких цін на авіаквитки працює дуже просто
Впишіть пункти відправлення та призначення, а в полях «Туди» і «Назад» замість конкретних дат виберіть «Весь місяць». Так можна перевірити в які дні в межах місяця дешевше летіти, або визначити найвигідніші дати подорожі в рамках цілого року.

Найдешевший місяць для перельоту
Якщо ви настільки гнучкі у виборі дат, що навіть не прив’язані до пори року, тоді замість дат перельоту вибирайте «Найдешевший місяць». В цьому випадку Скайсканер швидко проаналізує величезні масиви даних і покаже вам в який місяць доступні найнижчі ціни на квитки за вашим маршрутом.

Пошук «Скрізь»: недорогі рейси куди завгодно
Якщо вам неважливо де провести відпустку, головне – змінити обстановку, вибирайте напрямки куди вигідніше летіти з зручного вам міста або аеропорту. Пошук «Скрізь» підскаже найдешевші країни і міста для поїздки з вашої стартової точки.

Як шукати в усіх напрямках на Скайсканері
Введіть пункт вильоту в пошуковому рядку Скайсканера і виберіть варіант «Скрізь» в пункті прильоту.

На даному сайті можна бронювати і готелі, а також машини.
Перехід на сайт:
https://www.skyscanner.com.ua/?previousCultureSource=COOKIE&redirectedFrom=www.skyscanner.ru

Мобільний додаток Skyscanner
З мобільним додатком Skyscanner можна загалом спланувати подорож . Вибирайте куди хочете полетіти, шукайте де краще зупинитися і читайте поради інших мандрівників про те чим зайнятися на місці.
https://www.skyscanner.com.ua/?previousCultureSource=COOKIE&redirectedFrom=www.skyscanner.ruПодорожуй сміливо!Поділитися