Поділитися


Володимир Карплюк привітав ірпінських медиків з Днем сімейного лікаря

19 травня у світі відзначають День сімейного лікаря, а в Україні — День сімейної медицини. Співзасновник фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк привітав лікарів Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги з їхнім професійним святом.

«Я щиро дякую сімейним лікарям Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги за їхню важку і вкрай відповідальну щоденну працю. І окреме спасибі керівнику «первинки» Андрію Левківському за той високий рівень сімейної медицини, який ми маємо в Ірпінській громаді зараз. За фахове управління і професійний менеджмент. З професійним святом вас, наші сімейні лікарі! Бережіть себе!»,— написав він

348286008_1237889176854391_5224628641418110099_n

Також Володимир Карплюк відзначив роботу ірпінських лікарів під час пандемії Covid-19 та під час бойових дій у лютому-березні 2022 року.

«Ірпінській громаді дуже пощастило, адже такого рівня «первинка», як у нас, є не всюди. І про це говорю не тільки я, а й гості, які приїжджають до Ірпеня з різних куточків України. Я впевнений, ви самі добре бачите, як з кожним роком у нашій громаді стає все більше амбулаторій, як по-сучасному вони облаштовані, яке є обладнання, як фахово працюють реєстратори і медики. Все робиться для того, щоб пацієнт міг оперативно отримати якісну первинну допомогу», — наголосив Володимир Карплюк.

Нагадаємо, наприкінці березня колектив Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги нагородили грамотою Верховної Ради України — «За заслуги перед українським народом». Відзнаку із рук спікера парламенту Руслана Стефанчука отримав директор Центру Андрій Левківський.

Поділитися