Важливе, Новини
30.10
2 хв читати
Поділитися
В Ірпінській громаді 4077 родин отримали кошти на поточні та капітальні ремонти житла
В Ірпінській громаді 4077 родин отримали кошти на поточні та капітальні ремонти житла. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
«Ірпінська громада продовжує утримувати лідерські позиції у відновленні житлової інфраструктури за державною програмою єВідновлення. Станом на сьогодні в Ірпінській громаді 4077 родин отримали кошти на поточні та капітальні ремонти житла. Загальна сума виплат за програмою складає 562,6 млн грн», — зазначив Кравчук.
Крім того, сформовано 652 житлових сертифікати на загальну суму 1,9 млрд грн. Також у громаді сформовано 76 грошових компенсацій для відбудови житла на власних земельних ділянках на загальну суму 296,3 млн грн.
Для порівняння, у Бучанській громаді було надано 1811 виплат на загальну суму 220,3 млн грн, у Гостомельській — 1791 виплата на загальну суму 249,7 млн грн, а в Бородянській — 1197 виплат на загальну суму 164,4 млн грн. У Гостомельській громаді сформовано 487 сертифікатів на загальну суму 1,5 млрд грн, у Бородянській — 254 сертифікати на загальну суму 587,4 млн грн, а у Макарівській — 283 житлових сертифікати на загальну суму 694 млн грн.
Андрій Кравчук також повідомив, що сьогодні на черговому засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені обʼєкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України розглянуто ще 45 заяв щодо верифікації: 28 верифікацій погоджено, з них: 22 проміжних та 6 фінальних. По 17 заявах відмовлено.
«Ірпінь впевнено утримує лідерські позиції серед громад Київщини у відновленні житлової інфраструктури за державною програмою єВідновлення. Щиро дякую членам комісії за плідну та відповідальну працю. Окремо дякую начальнику управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Сергію Канюрі за чітку організацію роботи та особистий внесок у відбудову міста», — зазначив Андрій Кравчук.
Поділитися
Читайте також
Мер Ірпеня підробив подання благодійного фонду для виїзду ухилянтів, – Містоінформ
24.01.2025 12:52
Читайте також
Мер-бізнесмен: усе про рекламний бізнес «МАГ-13» очільника Ірпеня Олександра Маркушина (відео)
24.01.2025 12:24
Читайте також
Мер Ірпеня Олександр Маркушин організував виїзд ухилянтів, які не повернулися в Україну, — ЗМІ
24.01.2025 07:00