Поділитися


В Ірпені демонтували вже 60 зруйнованих приватних будинків

В Ірпені продовжують проводити роботи з демонтажу приватних будинків, які було зруйновано під час бойових дій в місті. Вже демонтовано 60 таких осель. Про це інформує Ірпінська міська рада.

Усі ці роботи фінансуються Урядом Японії в межах співпраці Ірпінської міськради та Програми розвитку ООН.

«Зокрема за рахунок наданої допомоги в Ірпінській міській територіальній громаді буде демонтовано до 130 приватних будівель, які найбільше постраждали під час бойових дій», — зауважили в міськраді.

Також там наголосили, що після демонтажу зруйнованих будинків на їхньому місці будуть реалізовувати проєкти подальшої комплексної відбудови.

Загалом через російську агресію в Ірпені було повністю знищено 1482 приватні будинки, а ще 1130 — отримали пошкодження, які підлягають ремонту.

Як повідомляв Ірпінський міський голова Олександр Маркушин раніше, минулого року завдяки державному, обласному та місцевому бюджетам, благодійному фонду «Карітас», Укрзалізниці, компанії «Леруа Марлен» та  ГО «Добробат» було замінено вікна та двері, відремонтовано дахи чи здійснено поточний ремонт у 322 приватних будинках.

До речі, долучитись до відбудови міста може кожен охочий. Зробити це можна на сайті Фонду відновлення Ірпеня. Також там можна ознайомитись і з історіями зруйнованих соціальних та житлових об’єктів інфраструктури.

Поділитися