Поділитися


Товариство «ВІДВАЖНИХ» вручили ключі від квартири Ірині Коляденко

Чемпіонка Європи, бронзова призерка Олімпійських ігор, відома на весь світ борчиня Ірина Коляденко – вже з власною омріяною квартирою в Ірпені. Щойно вона отримала ключі від квартири, яку подарувало їй Товариство «Відважних». Тепер Ірина облаштовуватиме свою домівку в сучасному житловому комплексі «Бургундія».

Володимир Співак, директор Товариства «Відважних»:

«Ірина Коляденко є кращою в боротьбі серед жінок. Так само і житловий комплекс “Бургундія” кращий у передмісті Києва. Товариство “Відважних” ще рік тому прийняло рішення про те, що в Ірини Коляденко має бути власне житло. І от сьогодні ми раді, що наша чемпіонка отримала ключі й право власності на свою квартиру».

Сама ж Ірина зізнається, що якби їй ще раз довелося обирати місце проживання, то це знову був би лише Ірпінь.

Ірина Коляденко, чемпіонка Європи, бронзова призерка Олімпійських ігор:

«Це круте місто, яке я дуже люблю і пишаюся тим, що я тут живу. Дуже дякую за те, що ви підтримали мене після Олімпійських ігор і подарували можливість продовжувати свою кар’єру в нашому місті й розвивати його».

Порадіти за свою підопічну та подякувати «Відважним» прийшов і тренер спортсменки Володимир Яременко.

Володимир Яременко, тренер Ірини Коляденко:

«Хочу сказати, що Товариство “Відважних” – це приклад для наслідування в усій нашій країні. Це дуже широкий жест, і він дуже необхідний для спортсменів, для майбутнього молодих людей, які своїми досягненнями прославляють нашу країну. Тому Товариство “Відважних” – це вибір чемпіонів».

Поділитися