Поділитися


Товариство “ВІДВАЖНИХ” відзвітувало про хід відновлення ЖК “BURGUNDIA”

На будівництві житлового комплексу «Burgundia», розташованого в передмісті столиці – місті-герої Ірпені – активно продовжується реконструкція та відновлювальні роботи. Проце повідомляє пресслужба товариства «Відважних».

Як повідомляється, будівельники здійснюють демонтаж пошкоджених та монтаж нових решіток в колонах під кондиціонери, розпочали роботи по відновленню ливньової каналізації, продовжують заміну пошкоджених вікон, здійснюють нанесення декоративної мозаїки на карнизи цокольногоповерху та завершують основні фасадні роботи. 
«Команда товариства «ВІДВАЖНИХ» впевнено крокує до завершення житлового комплексу «BURGUNDIA»», – наголошується в повідомленні компанії.
У пресслужбі зазначають «хто ще не встиг придбати омріяне житло у ЖК «BURGUNDIA» – відділ операцій з нерухомістю «ВІДВАЖНИХ» завжди до ваших послуг щодня з 9.00 до 17.00 – без перерви та без вихідних».

Нагадаємо, товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» будує ЖК «Novator Irpin» та ЖК «Burgundia».

Поділитися