Поділитися


Товариство «Відважних» отримало будівельну премію IBUILD-2021 у номінації «Професійне визнання»

За офіційними результатам ІХ Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021 товариство «Відважних» стало переможцем в номінації «Професійне визнання»

IBUILD – це головна будівельна премія України, що відзначає кращих представників будівельної галузі та нерухомості, кращі будівельні та девелоперські компанії, кращі об’єкти та проєкти поточного року.

Виступаючи під час вручення премії, СЕО товариства “Відважних” Володимир Карплюк подякував президенту Конфедерації будівельників України Льву Парцхаладзе за його вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі.

Організатори премії: Конфедерація будівельників України

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.