Поділитися


Тарас В’язовченко: депутати ІМР не з’являються на засідання об’єднаної комісії з гуманітарних питань

Під час 32-ої позачергової сесії Ірпінської міської ради депутат Тарас В’язовченко, як секретар комісії, закликав депутатів не пропускати засідання об’єднаної комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій, регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики.

За словами В’язовченка, рішення про присвоєння звання «Почесного громадянина міста Ірпінь» загиблим мешканцям громади, яке прийняли на сесії, об’єднана комісія не розглядала.

«Сьогодні комісія не зібралася. Був Степанюк, був я, пізніше підійшов Тимур. Я дуже прошу депутатів, які задіянні в цій комісії, все ж таки прийти, бо ці рішення важливі. Ви знаєте, у Верховній Раді іноді блокуючі постанови виходять тільки через порушення регламенту. Іноді у нас є питання, які дуже важливі для міста. Це і положення про наші відділи, щодо змін у виконавчому комітеті. Я прошу всіх долучитися і виконувати свій депутатський обов’язок — приймати участь в комісії», — закликав Тарас В’язовченко.

Нагадаємо, постійні комісії ради створюються для вивчення, попереднього розгляду та підготовки питань, які належать до її відання, а також здійснення контролю за виконанням рішення ради та її виконавчого комітету. Засідання такої комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутня не менш як половина загального складу.

Також варто зазначити, депутат ІМР Тарас В’язовченко — секретар об’єднаної комісії з гуманітарних питань ІМР. Інші члени об’єднаної комісії — Валерій Степанюк, Тимур Нагалевський, Роман Погорілий, Наталія Іздебска, Оксана Нечитайло, Максим Плешко та Олександр Пікулик.

Ознайомитись зі складом інших постійних комісій ІМР можна ТУТ.

Поділитися