Поділитися


ТАК БУДУВАЛАСЯ BURGUNDIА ВІД ТОВАРИСТВА «ВІДВАЖНИХ»

Товариство «ВІДВАЖНИХ» презентувало відеоролик та фото-звіт будівництва житлового комплексу «BURGUNDIA» – Так будувалася BURGUNDIA.  

За рік професіонали «ВІДВАЖНИХ» завершили створення одного з найкращих житлових комплексів в регіоні – «BURGUNDIA». Команда товариства «ВІДВАЖНИХ» доклала максимум зусиль, аби створити дійсно особливе місце, для щасливого життя наших майбутніх мешканців.

ЖК «BURGUNDIA» – це вчасно здані комунікації, сучасне озеленення, найкращі фасади в місті, надійна система безпеки, вишукані холи. Побудований комплекс з монолітно-збірного фундаменту, стіни з червоної цегли. Будинки утеплені мінеральною ватою, фасад – з декоративної штукатурки. Територія комплексу закритого типу знаходиться під цілодобовою охороною та відеонаглядом, доступ до ЖК мають лише мешканці будинку через систему «Face-ID».

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Лише в минулому році на 9 місяців раніше товариство «Відважних» здало житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від власних квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Цього року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.

Поділитися