Поділитися


На відновлення будинку на Северинівській в Ірпені виділять 38 мільйонів

Будинок на вулиці Северинівській, 131 в Ірпені відремонтують коштом Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київщини. На днях мешканці будинку зустрілися з першим заступником Ірпінського міського голови Андрієм Кравчуком, депутаткою міськради Оксаною Нечитайло та представниками проєктної організації, щоб обговорити об’єм робіт та терміни їх виконання.

Під час бойових дій будинок зазнав пошкоджень і наразі потребує капітального ремонту. Служба відновлення та розвитку інфраструктури Київщини виділяє на цей проєкт 38 мільйонів гривень.

Під час зустрічі активні мешканці висловили бажання самостійно стежити за процесом капітального ремонту.

«Жительки готові самостійно стежити за якістю робіт, відповідністю кошторисам та професійністю будівельників і я їх прекрасно розумію. Кожен мешканець Ірпінського СМУ чекає з нетерпінням відновлення свого житла», — зазначає депутатка округу Оксана Нечитайло.

Нагадаємо, також незабаром на вулиці 10-та Лінія в Ірпені стартує відновлення чотириповерхового будинку. До його відновлення долучаться благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність», громадська організація «Народна допомога Україна» та «Фонд енергоефективності».

Поділитися