Поділитися


Геннадій та Володимир Павицькі з Михайлівки-Рубежівки виготовляють буржуйки для військових та парамедиків

Жителі Михайлівки-Рубежівки Геннадій та Володимир Павицькі вже понад рік виготовляють буржуйки для військових та парамедиків у дворі свого дому.

«Благу справу для нашої армії Геннадій Павицький започаткував ще в 2015 році. Далі попит на виготовлення буржуйок знизився. Вже влітку 2022 року разом з батьком чоловік продовжив дарувати тепло військовим, повернувшись до виробництва пічок і вже 23 серпня, у День Державного Прапора України, була готова перша пічка, яка поїхала на фронт до дівчат-парамедиків», — розповіли в Ірпінській міській раді.

Як повідомляється, більше, ніж за рік роботи, родина Павицьких виготовила та відправила на фронт 176 пічок, а також 760 гарпунів, які допомагають нашій армії у боротьбі з ворогом.

Геннадій Павицький додає, що у створення буржуйок їм також допомагає боєць Пламен Кіров, який захищав Ірпінь від ворожого наступу рф. Наразі спільними зусиллями для ЗСУ виробляється в середньому 32 буржуйки в місяць.

«На додачу до обігрівальних приладів, Геннадій з батьком ремонтують машини військових, а також разом з волонтерами вони закуповують усе необхідне для ЗСУ: сухі душі, мастило для зброї, нагрівачі для їжі, сухі хімічні грілки, турнікети, аптечки, тенти, сітки, тощо», — додали в міськраді.

«Кожен, хто має бажання, може самостійно розпочати робити такі печі, і чим більше людей їх зробить, тим більше бійців ми зможемо обігріти», — наголошує Геннадій Павицький.

Якщо Ви бажаєте підтримати цю ініціативу, звертайтеся за телефоном: +380 (95) 820 78 12 (Інна Павицька).

Поділитися