Поділитися


Депутатку ІМР Віолетту Дворнікову нагородили за роботу у напрямку протидії булінгу

Депутатку Ірпінської міської ради Віолетту Дворнікову нагородили відзнакою за проведену роботу в напрямку протидії та недопущення булінгу. Відзнаку вручили на II Всеукраїнському форумі «Проти#дій булінгу у воєнний час. Хто мій безпечний друг?».

«Дякую організаторам заходу Київській міські раді, Національній академії внутрішніх справ, Центру «Адвокат дитини», Ігорю Буданову та Марині Філіпенко за високу оцінку діяльності ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння» в напрямку безпеки наших дітей та недопущення будь-яких проявів булінгу вдома, в школі чи навулиці», — написала Віолетта Дворнікова на своїй сторінці у фейсбуці.

Депутатка нагадала, що команда ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння», яку вона очолює ініціювала та розробила муніципальну програму «Свідома громада — рівні можливості», де чітко описала проблеми булінгу й насильства в сімʼї та запропонувала напрямки їх подолання.

«Ми розуміємо, що жорстокість та цькування породжує проблематику поколінь, яка, зрештою, приводить до конфліктів та руйнувань, як особистості, так і на рівні країн. На моє переконання, є підстави запроваджувати на рівні держави більш жорсткі міри покарання до кривдників за прикладом європейських країн. Особливо по відношенню до дітей!», — наголосила Дворнікова.

Також Віолетта Дворнікова опублікувала номери телефонів, за якими слід звертатися у випадках булінгу та домашнього насильства:

  • Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
  • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
  • Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 501 720;
  • Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 76;
  • Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  • Національна поліція України 102.

Нагадаємо, щороку 4 травня у світі відзначають Міжнародний день протидії булінгу або Міжнародний день боротьби з цькуванням.

Поділитися