Поділитися


Будівництво нового мосту через річку Ірпінь в Романівці триває активними темпами (фото)

У мікрорайоні Романівка в Ірпені активно триває будівництво нового мосту. На переправі через річку Іріпнь, яку прокладають поруч зі зруйнованим мостом, зараз облаштовують основу для дорожнього полотна.  Працює чимало техніки та будівельників.

Нагадаємо, старий романівський міст було підірвано українськими військовими вранці 25 лютого, щоб перешкодити наступу російської армії на Київ. Згодом саме це місце стало чи не єдиним шляхом порятунку для тисяч мешканців Приірпіння, а сотні фото евакуації облетіло весь світ.

У жовтні минулого року архітектурне бюро Balbek Bureau презентувало проєкт меморіального історико-архітектурного комплексу навколо зруйнованого мосту в Ірпені під назвою «Відкритий перелом». І, попри те, що ідею створення на цьому місці меморіалу підтримує багато людей, саме цей проект викликав чимало критики.

Зокрема, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк закликав ірпінців ознайомитися з запропонованим Міністерством культури проєктом меморіального комплексу «Відкритий перелом» у мікрорайоні Романівка та надіслати його авторам свої відгуки. На його думку, у проєкті не враховано чимало важливих деталей. Зокрема, не враховані пішохідні переходи, потрібна кількість паркомісць, потенційні розв’язки, яких потребуватиме Ірпінь у найближчому майбутньому, щоб містянам було зручно виїжджати і заїжджати в місто тощо.

Поділитися